Перший - вибір обладнання(тут можна узяти різні колби, флакони і пробірки, спиртівку і пальник, штатив і підставку, а також дерев'яну пробку, для закриття посудини).
Другий - сховище хімічних речовин. Вони розділені на чотири групи: суміші, тверді речовини, рідини, гази і розташовані по латинському алфавіту. Якщо натиснути на банку з речовиною, то відобразиться коротка інформація про цю речовину: молярна маса, щільність, розчинність, температура плавлення і кипіння.
У третьому розташовані предмети, що допомагають хімікові в його експериментах (індикатор кислотності, термометр, скляна паличка, бюретка, сірник і охолоджувальна паличка).
Тепер коли все готово, можна починати експеримент. Тут або доведеться згадувати уроки хімії, або діяти на свій страх і ризик.
Буває, що досліди закінчуються плачебно. Але якщо в реальному житті це як мінімум засмутило б власника колб, то в програмі один свайп управо і стіл прибраний для нових цікавих експериментів.
Матеріал сайту: http://pdalife.ru
УВАГА!
Матеріали на сторінці викладено лише для ознайомлення. Всі файли - це зібрання посилань в Інтернеті і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе! Всі права власності визнаються за авторами матеріалів. Скачавши інформацію сторінки, користувач згоден з тим, що робить це для ознайомлення.
|